
Wholesale Women's Metal Barrel Dial Quartz Watch Fashion Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 55Mm |
| Dial Shape | Barrel |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 144g |
Original: $7.33
-65%$7.33
$2.57More Images








Wholesale Women's Metal Barrel Dial Quartz Watch Fashion Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 55Mm |
| Dial Shape | Barrel |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 144g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 55Mm |
| Dial Shape | Barrel |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 144g |























