
Wholesale Women's Minimalist Ferris Wheel Inlaid Square Zircon Imitation Pearl Titanium Steel Electroplated Necklace And Bracelet Jewelry Set
Wholesale Women's Minimalist Ferris Wheel Inlaid Square Zircon Imitation Pearl Titanium Steel Electroplated Necklace And Bracelet Jewelry Set
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.54
-65%$2.54
$0.89More Images







Wholesale Women's Minimalist Ferris Wheel Inlaid Square Zircon Imitation Pearl Titanium Steel Electroplated Necklace And Bracelet Jewelry Set
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























