🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Minimalist Geometric Natural Matte Stone Agate Crystal Multilayered Bracelet
Wholesale Women's Minimalist Geometric Natural Matte Stone Agate Crystal Multilayered Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Health Care Function | Decoration |
| Material | Natural Matte Stone + Agate + Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting,Tourism Memorial |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Crystal |
| Weight | 120g |
$3.11
Original: $8.90
-65%Wholesale Women's Minimalist Geometric Natural Matte Stone Agate Crystal Multilayered Bracelet—
$8.90
$3.11More Images




Wholesale Women's Minimalist Geometric Natural Matte Stone Agate Crystal Multilayered Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Health Care Function | Decoration |
| Material | Natural Matte Stone + Agate + Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting,Tourism Memorial |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Crystal |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Health Care Function | Decoration |
| Material | Natural Matte Stone + Agate + Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting,Tourism Memorial |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Crystal |
| Weight | 120g |























