
Wholesale Women's Minimalist Silver Needle And Copper Earrings With Fivepointed Star And Ushaped Geometric Patterns Electroplated
Wholesale Women's Minimalist Silver Needle And Copper Earrings With Fivepointed Star And Ushaped Geometric Patterns Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shaped,Star,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
More Images




Wholesale Women's Minimalist Silver Needle And Copper Earrings With Fivepointed Star And Ushaped Geometric Patterns Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shaped,Star,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shaped,Star,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























