
Wholesale Women's Modern Minimalist Gold Plated Fourleaf Clover And Baby's Breath Diamond Flower Ring
Wholesale Women's Modern Minimalist Gold Plated Fourleaf Clover And Baby's Breath Diamond Flower Ring
| 6808 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Diamond And Zircon Crown Ring,Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Leaf,U-Shaped,Geometric Shape,Animal,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technique | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Modern Minimalist Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images





Wholesale Women's Modern Minimalist Gold Plated Fourleaf Clover And Baby's Breath Diamond Flower Ring
| 6808 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Diamond And Zircon Crown Ring,Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Leaf,U-Shaped,Geometric Shape,Animal,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technique | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Modern Minimalist Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 6808 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Diamond And Zircon Crown Ring,Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Leaf,U-Shaped,Geometric Shape,Animal,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technique | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Modern Minimalist Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























