
Wholesale Women's Modern Minimalist Style Zinc Alloy Electroplated Bow Star Tassel Rhinestone Nonpierced Ear Clips And Asymmetrical Ear Cuffs Accessories
Wholesale Women's Modern Minimalist Style Zinc Alloy Electroplated Bow Star Tassel Rhinestone Nonpierced Ear Clips And Asymmetrical Ear Cuffs Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Bow |
| Style | Modern Minimalist Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $1.21
-65%$1.21
$0.42More Images









Wholesale Women's Modern Minimalist Style Zinc Alloy Electroplated Bow Star Tassel Rhinestone Nonpierced Ear Clips And Asymmetrical Ear Cuffs Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Bow |
| Style | Modern Minimalist Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Bow |
| Style | Modern Minimalist Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























