
Wholesale Women's Multi Layer Alloy Glass Diamond Geometric Snake Bone Chain Necklace
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 78g |
Original: $5.36
-65%$5.36
$1.88More Images





Wholesale Women's Multi Layer Alloy Glass Diamond Geometric Snake Bone Chain Necklace
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 78g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 78g |























