
Wholesale Women's Normcore Style Heart Shape Diamond Sterling Silver Earrings
| Ear Needle Material | Pure Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $11.02
-65%$11.02
$3.86More Images




Wholesale Women's Normcore Style Heart Shape Diamond Sterling Silver Earrings
| Ear Needle Material | Pure Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Pure Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























