
Wholesale Women's Personality Bracelet And Earrings Set Made Of Titanium Steel And Zircon With Electroplating And Embossed Design
Wholesale Women's Personality Bracelet And Earrings Set Made Of Titanium Steel And Zircon With Electroplating And Embossed Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Personality |
| Suit Combination | Bracelet + Earrings |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Original: $3.26
-65%$3.26
$1.14More Images







Wholesale Women's Personality Bracelet And Earrings Set Made Of Titanium Steel And Zircon With Electroplating And Embossed Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Personality |
| Suit Combination | Bracelet + Earrings |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Personality |
| Suit Combination | Bracelet + Earrings |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |























