
Wholesale Women's Quartz Watch Zinc Alloy Case Mesh Belt Round Dial Casual Waterproof
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle,Double Buckle,Double Snap Button |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt,Mesh Belt,Steel Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 29g |
Original: $14.08
-65%$14.08
$4.93More Images










Wholesale Women's Quartz Watch Zinc Alloy Case Mesh Belt Round Dial Casual Waterproof
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle,Double Buckle,Double Snap Button |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt,Mesh Belt,Steel Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle,Double Buckle,Double Snap Button |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt,Mesh Belt,Steel Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 29g |























