
Wholesale Women's Retro Natural Freshwater Pearl Earrings With 925 Silver Needle And Handwoven Flower Ball Design
Wholesale Women's Retro Natural Freshwater Pearl Earrings With 925 Silver Needle And Handwoven Flower Ball Design
| Inlay Material | Sterling Silver Inlaid With Gems |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Product Name | Flower Ball Earrings |
| Shape | Special Shape |
| Style | Natural |
| Weight | 4g |
More Images




Wholesale Women's Retro Natural Freshwater Pearl Earrings With 925 Silver Needle And Handwoven Flower Ball Design
| Inlay Material | Sterling Silver Inlaid With Gems |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Product Name | Flower Ball Earrings |
| Shape | Special Shape |
| Style | Natural |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Inlay Material | Sterling Silver Inlaid With Gems |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Product Name | Flower Ball Earrings |
| Shape | Special Shape |
| Style | Natural |
| Weight | 4g |























