
Wholesale Women's S925 Silver Needle Copper Star Geometric Constellation Electroplated Earrings
Wholesale Women's S925 Silver Needle Copper Star Geometric Constellation Electroplated Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Constellation,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Japan And South Korea,Minimalist |
| Weight | 10g |
Original: $5.24
-65%$5.24
$1.83More Images




Wholesale Women's S925 Silver Needle Copper Star Geometric Constellation Electroplated Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Constellation,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Japan And South Korea,Minimalist |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Constellation,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Japan And South Korea,Minimalist |
| Weight | 10g |























