
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Goldplated Alien Shape Natural Freshwater Pearl Baroque Earrings
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Goldplated Alien Shape Natural Freshwater Pearl Baroque Earrings
| Mosaic Material | Sterling Silver Gem |
|---|---|
| Name Of Commodity | Pearl Ear Wire |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pearl Classification | Natural,Cultured Freshwater Pearls |
| Pearl Shape | Alien |
| Shape | Alien |
| Style | Natural |
| Weight | 3g |
More Images






Wholesale Women's S925 Sterling Silver Goldplated Alien Shape Natural Freshwater Pearl Baroque Earrings
| Mosaic Material | Sterling Silver Gem |
|---|---|
| Name Of Commodity | Pearl Ear Wire |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pearl Classification | Natural,Cultured Freshwater Pearls |
| Pearl Shape | Alien |
| Shape | Alien |
| Style | Natural |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Mosaic Material | Sterling Silver Gem |
|---|---|
| Name Of Commodity | Pearl Ear Wire |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pearl Classification | Natural,Cultured Freshwater Pearls |
| Pearl Shape | Alien |
| Shape | Alien |
| Style | Natural |
| Weight | 3g |























