
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Natural Freshwater Pearl Geometric U Shaped Earrings Plated 18K Real Gold
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Natural Freshwater Pearl Geometric U Shaped Earrings Plated 18K Real Gold
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Pearl Diameter | 4Mm (Inclusive)-5Mm (Exclusive) |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Original: $14.82
-65%$14.82
$5.19More Images








Wholesale Women's S925 Sterling Silver Natural Freshwater Pearl Geometric U Shaped Earrings Plated 18K Real Gold
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Pearl Diameter | 4Mm (Inclusive)-5Mm (Exclusive) |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Pearl Diameter | 4Mm (Inclusive)-5Mm (Exclusive) |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |























