
Wholesale Women's Simple Drip Oil Butterfly Dragonfly Insect Pattern Titanium Steel And Stainless Steel Jewelry Set With O Word Chain
Wholesale Women's Simple Drip Oil Butterfly Dragonfly Insect Pattern Titanium Steel And Stainless Steel Jewelry Set With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Drip Oil |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.44
-65%$1.44
$0.50More Images




Wholesale Women's Simple Drip Oil Butterfly Dragonfly Insect Pattern Titanium Steel And Stainless Steel Jewelry Set With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Drip Oil |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Drip Oil |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























