
Wholesale Women's Simple Geometric Gold Plated Copper Diamond Encrusted Bracelet Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Zircon | Cubic Zirconia |
| Weight | 6g |
Original: $3.69
-65%$3.69
$1.29More Images





Wholesale Women's Simple Geometric Gold Plated Copper Diamond Encrusted Bracelet Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Zircon | Cubic Zirconia |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Zircon | Cubic Zirconia |
| Weight | 6g |























