
Wholesale Women's Simple Light Luxury Geometric Heartshaped Sterling Silver Zircon Earrings Inlaid With Pearls
Wholesale Women's Simple Light Luxury Geometric Heartshaped Sterling Silver Zircon Earrings Inlaid With Pearls
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Quality Of Precious Metals | 4.35G |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 10g |
Original: $24.80
-65%$24.80
$8.68More Images




Wholesale Women's Simple Light Luxury Geometric Heartshaped Sterling Silver Zircon Earrings Inlaid With Pearls
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Quality Of Precious Metals | 4.35G |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Quality Of Precious Metals | 4.35G |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 10g |























