
Wholesale Women's Simple Zinc Alloy Water Drop Shape Geometric Electroplated Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images



















Wholesale Women's Simple Zinc Alloy Water Drop Shape Geometric Electroplated Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























