
Wholesale Women's Stainless Steel And Natural Fritillary Ferris Wheel Heartshaped Geometric Tassel Necklace Goldplated Adjustable Clavicle Chain
Wholesale Women's Stainless Steel And Natural Fritillary Ferris Wheel Heartshaped Geometric Tassel Necklace Goldplated Adjustable Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Fritillary |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Natural Fritillary |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.67
-65%$3.67
$1.28More Images





Wholesale Women's Stainless Steel And Natural Fritillary Ferris Wheel Heartshaped Geometric Tassel Necklace Goldplated Adjustable Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Fritillary |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Natural Fritillary |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Fritillary |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Natural Fritillary |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























