
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Round Pattern Letters And Numbers Necklace With Cross Chain
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Round Pattern Letters And Numbers Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Original: $2.02
-65%$2.02
$0.71More Images





























Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Round Pattern Letters And Numbers Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |























