
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Animal Ring With Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Animal Ring With Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Western Style,Animal |
| Weight | 50g |
Original: $2.73
-65%$2.73
$0.96More Images






Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Animal Ring With Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Western Style,Animal |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Western Style,Animal |
| Weight | 50g |























