
Wholesale Women's Stainless Steel Ochain Necklace With Simple Style And Marine Animal Pattern
Wholesale Women's Stainless Steel Ochain Necklace With Simple Style And Marine Animal Pattern
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Simple,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.47
-65%$1.47
$0.51More Images







Wholesale Women's Stainless Steel Ochain Necklace With Simple Style And Marine Animal Pattern
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Simple,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Simple,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























