
Wholesale Women's Titanium Steel Bracelet With Rhinestone Love Bee Pendant And Heart Animal Zodiac Patterns
Wholesale Women's Titanium Steel Bracelet With Rhinestone Love Bee Pendant And Heart Animal Zodiac Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart,Animals,Zodiac |
| Style | High Sense,Null |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Titanium Steel |
| Weight | 30g |
Original: $4.35
-65%$4.35
$1.52More Images







Wholesale Women's Titanium Steel Bracelet With Rhinestone Love Bee Pendant And Heart Animal Zodiac Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart,Animals,Zodiac |
| Style | High Sense,Null |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Titanium Steel |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart,Animals,Zodiac |
| Style | High Sense,Null |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Titanium Steel |
| Weight | 30g |























