
Wholesale Women's Titanium Steel Star Pattern Electroplated Multi Pendant Color Rope Necklace
Wholesale Women's Titanium Steel Star Pattern Electroplated Multi Pendant Color Rope Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 8g |
Original: $5.98
-65%$5.98
$2.09More Images













Wholesale Women's Titanium Steel Star Pattern Electroplated Multi Pendant Color Rope Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 8g |























