
Wholesale Women's Vacation Style Animal Shaped Alloy Electroplated Pendant Necklace With Regular Chain
Wholesale Women's Vacation Style Animal Shaped Alloy Electroplated Pendant Necklace With Regular Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 14g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images










Wholesale Women's Vacation Style Animal Shaped Alloy Electroplated Pendant Necklace With Regular Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 14g |























