
Wholesale Wooden Handmade Women's Earrings With Rainbow Apple Book Leopard Print Geometric Cartoon Characters Ushaped Letters Numbers Text Patterns
Wholesale Wooden Handmade Women's Earrings With Rainbow Apple Book Leopard Print Geometric Cartoon Characters Ushaped Letters Numbers Text Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Characters,U-Shaped,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 6g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images







Wholesale Wooden Handmade Women's Earrings With Rainbow Apple Book Leopard Print Geometric Cartoon Characters Ushaped Letters Numbers Text Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Characters,U-Shaped,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Cartoon Characters,U-Shaped,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 6g |























