
Wholesale Zinc Alloy Electroplated Starfish And Conch Marine Life Style Jewelry Set For Women
Wholesale Zinc Alloy Electroplated Starfish And Conch Marine Life Style Jewelry Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Starfish Necklace Earrings,Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Marine Life |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Animal |
| Weight | 16g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images







Wholesale Zinc Alloy Electroplated Starfish And Conch Marine Life Style Jewelry Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Starfish Necklace Earrings,Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Marine Life |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Animal |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Starfish Necklace Earrings,Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Marine Life |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Animal |
| Weight | 16g |























