
Women Metal Alloy Pendant Regular Chain Necklace Retro Western Style Geometric Pattern Electroplating
Women Metal Alloy Pendant Regular Chain Necklace Retro Western Style Geometric Pattern Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Metal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Original: $1.75
-65%$1.75
$0.61More Images





Women Metal Alloy Pendant Regular Chain Necklace Retro Western Style Geometric Pattern Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Metal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Metal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |























