
Women's 925 Sterling Silver Classic Round Moissanite Claw Screw Earrings Plated Pt950 Gold
| Diamond Score | 1 Karat * 2 |
|---|---|
| Exclusive | Cross-Border E-Commerce,Support A Generation |
| Gender | Women's |
| Material | Synthetic Moissanite |
| Name Of Commodity | Classic Four-Claw Earrings |
| Occasion | Tourism Memorial |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Moissanite Earrings |
| Shape | Round |
| Size | 2Ct*2 |
| Style | Classic |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |
Original: $14.54
-65%$14.54
$5.09More Images





















Women's 925 Sterling Silver Classic Round Moissanite Claw Screw Earrings Plated Pt950 Gold
| Diamond Score | 1 Karat * 2 |
|---|---|
| Exclusive | Cross-Border E-Commerce,Support A Generation |
| Gender | Women's |
| Material | Synthetic Moissanite |
| Name Of Commodity | Classic Four-Claw Earrings |
| Occasion | Tourism Memorial |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Moissanite Earrings |
| Shape | Round |
| Size | 2Ct*2 |
| Style | Classic |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Diamond Score | 1 Karat * 2 |
|---|---|
| Exclusive | Cross-Border E-Commerce,Support A Generation |
| Gender | Women's |
| Material | Synthetic Moissanite |
| Name Of Commodity | Classic Four-Claw Earrings |
| Occasion | Tourism Memorial |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Moissanite Earrings |
| Shape | Round |
| Size | 2Ct*2 |
| Style | Classic |
| Styling | Round |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |























