
Women's Alloy And 925 Silver Bow And Star Earrings With Electroplating
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Star |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
More Images






Women's Alloy And 925 Silver Bow And Star Earrings With Electroplating
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Star |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Star |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























