
Women's Alloy And Imitation Leather Fresh Cute Cat Quartz Watch With Round Dial And Titanium Buckle
Women's Alloy And Imitation Leather Fresh Cute Cat Quartz Watch With Round Dial And Titanium Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fresh |
| Weight | 50g |
Original: $1.32
-65%$1.32
$0.46More Images














Women's Alloy And Imitation Leather Fresh Cute Cat Quartz Watch With Round Dial And Titanium Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fresh |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fresh |
| Weight | 50g |























