
Women's Alloy And Titanium Alloy Casual Fashion Rectangle Dial Quartz Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Titanium Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 380g |
Original: $7.00
-65%$7.00
$2.45More Images



























Women's Alloy And Titanium Alloy Casual Fashion Rectangle Dial Quartz Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Titanium Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 380g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Titanium Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 380g |























