
Women's Alloy Bracelet Quartz Watch Light Luxury Vintage Octagon And Barrel Shape
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 17.5Mm |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Little Fresh |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 25g |
Original: $15.81
-65%$15.81
$5.53More Images








Women's Alloy Bracelet Quartz Watch Light Luxury Vintage Octagon And Barrel Shape
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 17.5Mm |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Little Fresh |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 17.5Mm |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Little Fresh |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 25g |























