Women's Alloy Case And Silicone Strap Cartoon Style Round Dial Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Cartoon |
| Waterproof | Can |
| Weight | 50g |
Original: $19.21
-65%$19.21
$6.72More Images
Women's Alloy Case And Silicone Strap Cartoon Style Round Dial Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Cartoon |
| Waterproof | Can |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Cartoon |
| Waterproof | Can |
| Weight | 50g |























