
Women's Alloy Case Imitation Leather Strap Quartz Starry Rhinestone Round Dial Casual Watch
Women's Alloy Case Imitation Leather Strap Quartz Starry Rhinestone Round Dial Casual Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 16g |
Original: $1.92
-65%$1.92
$0.67More Images













Women's Alloy Case Imitation Leather Strap Quartz Starry Rhinestone Round Dial Casual Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 16g |























