
Women's Alloy Case Microfiber Strap Square Dial Waterproof Vintage Fashionable Watch With Square Steel Buckle
Women's Alloy Case Microfiber Strap Square Dial Waterproof Vintage Fashionable Watch With Square Steel Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Square Steel Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23*23Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Microfiber |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 55g |
Original: $18.29
-65%$18.29
$6.40More Images




Women's Alloy Case Microfiber Strap Square Dial Waterproof Vintage Fashionable Watch With Square Steel Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Square Steel Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23*23Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Microfiber |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 55g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Square Steel Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23*23Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Microfiber |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 55g |























