
Women's Alloy Case Pu Strap Butterfly Bracelet Quartz Watch Jewelry
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Weight | 28g |
More Images









Women's Alloy Case Pu Strap Butterfly Bracelet Quartz Watch Jewelry
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Weight | 28g |























