
Women's Alloy Chain Watch And Butterfly Bracelet Fivepiece Set Square Shape Elegant Fashion Business Style
Women's Alloy Chain Watch And Butterfly Bracelet Fivepiece Set Square Shape Elegant Fashion Business Style
| 1 | Julius Same Style Women's Watch |
|---|---|
| 2 | ??ng H? N? Quartz Watch Student Watch |
| 3 | Ladies' Watch Quartz Watch Student Watch |
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 60g |
More Images



Women's Alloy Chain Watch And Butterfly Bracelet Fivepiece Set Square Shape Elegant Fashion Business Style
| 1 | Julius Same Style Women's Watch |
|---|---|
| 2 | ??ng H? N? Quartz Watch Student Watch |
| 3 | Ladies' Watch Quartz Watch Student Watch |
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Julius Same Style Women's Watch |
|---|---|
| 2 | ??ng H? N? Quartz Watch Student Watch |
| 3 | Ladies' Watch Quartz Watch Student Watch |
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 60g |























