
Women's Alloy Clavicle Chain With Colorful Crystal Sunflower Fish Pendant Star Geometric Animal Zodiac Pattern And Electroplating Design
Women's Alloy Clavicle Chain With Colorful Crystal Sunflower Fish Pendant Star Geometric Animal Zodiac Pattern And Electroplating Design
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 16g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images




Women's Alloy Clavicle Chain With Colorful Crystal Sunflower Fish Pendant Star Geometric Animal Zodiac Pattern And Electroplating Design
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 16g |























