
Women's Alloy Electroplated Geometric And Floral Ring And Bracelet
| Material | Alloy |
|---|---|
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Size | 11. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $1.38
-65%$1.38
$0.48More Images





Women's Alloy Electroplated Geometric And Floral Ring And Bracelet
| Material | Alloy |
|---|---|
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Size | 11. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Alloy |
|---|---|
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Size | 11. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























