
Women's Alloy Frosted Digital Quartz Watch And Fivepointed Star Bracelet Twopiece Set Leisure Style Pin Buckle Titanium Spiral Crown
Women's Alloy Frosted Digital Quartz Watch And Fivepointed Star Bracelet Twopiece Set Leisure Style Pin Buckle Titanium Spiral Crown
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |
Original: $2.28
-65%$2.28
$0.80More Images















Women's Alloy Frosted Digital Quartz Watch And Fivepointed Star Bracelet Twopiece Set Leisure Style Pin Buckle Titanium Spiral Crown
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |























