
Women's Alloy Geometric Round Glass Diamond Earrings And Necklace Combination Set
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 62g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images







Women's Alloy Geometric Round Glass Diamond Earrings And Necklace Combination Set
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 62g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 62g |























