
Women's Alloy Open Adjustable Ring With Butterfly Relief Animal Zodiac And Flower Geometric Patterns Electroplated
Women's Alloy Open Adjustable Ring With Butterfly Relief Animal Zodiac And Flower Geometric Patterns Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Ethnic Style,Plants Flowers |
| Weight | 8g |
Original: $1.10
-65%$1.10
$0.39More Images



Women's Alloy Open Adjustable Ring With Butterfly Relief Animal Zodiac And Flower Geometric Patterns Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Ethnic Style,Plants Flowers |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Ethnic Style,Plants Flowers |
| Weight | 8g |























