
Women's Alloy Pu Bracelet Watch With Spiral Crown Pin Buckle And Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |
Original: $1.98
-65%$1.98
$0.69More Images












Women's Alloy Pu Bracelet Watch With Spiral Crown Pin Buckle And Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |























