
Women's Alloy Round Dial Leisure Style Bracelet Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 60g |
Original: $4.73
-65%$4.73
$1.66More Images




Women's Alloy Round Dial Leisure Style Bracelet Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 60g |























