
Women's Alloy Round Dial Quartz Bracelet Watch With Rhinestones And Casual Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |
Original: $2.71
-65%$2.71
$0.95More Images







Women's Alloy Round Dial Quartz Bracelet Watch With Rhinestones And Casual Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |























