
Women's Alloy Round Leisure Light Luxury Watch
| Alloy Watch | Student Watch |
|---|---|
| Bracelet Watch | Diamond-Encrusted Watch |
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Steel Band Women's Watch | Watch |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $3.76
-65%$3.76
$1.32More Images










Women's Alloy Round Leisure Light Luxury Watch
| Alloy Watch | Student Watch |
|---|---|
| Bracelet Watch | Diamond-Encrusted Watch |
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Steel Band Women's Watch | Watch |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Alloy Watch | Student Watch |
|---|---|
| Bracelet Watch | Diamond-Encrusted Watch |
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Steel Band Women's Watch | Watch |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |























