
Women's Alloy Watch With Magnet Buckle And Round Dial Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Magnet Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 60g |
Original: $2.59
-65%$2.59
$0.91More Images















Women's Alloy Watch With Magnet Buckle And Round Dial Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Magnet Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Magnet Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 60g |























