
Women's Antique Simple Rectangular Retro Gold Alloy Watch With Belt And Quartz Movement
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 19.4Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 23g |
Original: $16.44
-65%$16.44
$5.75More Images









Women's Antique Simple Rectangular Retro Gold Alloy Watch With Belt And Quartz Movement
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 19.4Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 19.4Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 23g |























