
Women's Automatic Movement Waterproof Luminous Watch With Tungsten Steel Color Round Dial Steel Case And Fine Steel Strap
Women's Automatic Movement Waterproof Luminous Watch With Tungsten Steel Color Round Dial Steel Case And Fine Steel Strap
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Idyllic |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 90g |
Original: $2.58
-65%$2.58
$0.90More Images














Women's Automatic Movement Waterproof Luminous Watch With Tungsten Steel Color Round Dial Steel Case And Fine Steel Strap
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Idyllic |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 90g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Idyllic |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 90g |























